Oferta  Skafandry mokre  Konfiguracja standardowa  Dual-Flex damski

Powrót do Skafandry mokre Zaprojektuj ten skafander Pomoc

Dual-Flex damski
Wybierz rozmiar:
(sprawdź swój rozmiar)
Materiał Neoprem
Rozmiary damskie 36, 38, 40, 42, 44,
•Opis

Skafander mokry: model Dual-Flex.

Komplet ubranie składa się z dwóch części, tj. overalla i kamizelki docieplającej z zintegrowanym kapturem. Do zestawu dołączony jest dodatkowo osobny kaptur. Overall i kamizelka są trójkolorowe.
Opis techniczny:

Overall - opis ogólny.

1.Materiał.
Overall w zasadniczej części jest wykonany z neoprenu o grubości 5 mm, do wewnątrz wyścielonego frotą. Na wysokości stawów łokciowych w rękawach i stawów kolanowych w nogawkach wstawiono cieńszy 3,5 mm materiał o specjalnym profilowaniu, zapewniającym
bardzo dużą rozciągliwość i tym samym większą manewrowość overalla.
2.System zamków.
Overall posiada zamek główny z tyłu na plecach, zakończony dodatkową taśmą zamocowaną na suwaku w celu samodzielnego zamykania i otwierania ubrania, suwak zamka po zamknięciu jest zakryty dodatkowo patką, od wewnątrz zamek jest zabezpieczony dwoma listwami neoprenowymi, skutecznie zwiększającymi stopień szczelności zamka głównego. Dodatkowo, overall ma zamki krótkie w rękawach i nogawkach.
3.System doszczelnień.
W rękawach i nogawkach overalla znajdują się wewnętrzne manszety neoprenowe, które skutecznie ograniczają przepływ wody do środka skafandra. Ponadto, overall na wysokości szyi wykończony jest stójką, zapinaną z przodu na krótki zamek. Pod spodem zamka znajduje się dodatkowa podkładka neoprenowa, zwiększająca szczelność zamka i oddzielająca go od bezpośredniego kontaktu ze skórą użytkownika.
4.System wzmocnień.
Na nogawkach overalla umieszczono łaty kolanowe, które podwyższają ochronę miejsc bardziej narażonych na ewentualne uszkodzenia.

Kamizelka docieplająca - opis ogólny.

1.Materiał.
Kamizelka w zasadniczej części jest wykonana w neoprenu o grubości 7 mm wyścielanego do wewnątrz frotą.
2.System zamków.
Kamizelka posiada jeden zamek umieszczony z przodu, dodatkowo od wewnątrz zamek jest zabezpieczony listwą neoprenową.
3.Typ kamizelki.
Posiada krótkie rękawki oraz zintegrowany kaptur, który jest dodatkowo wyposażony w system zaworów labiryntowych, umożliwiających szybkie odprowadzenie nadmiaru powietrza.
Piktogramy

GWARANCJA NA UBIÓR 12 MIESIĘCY SZYCIE NA MIARĘ GWARANCJA FIRMY YKK NA ZAMEK 12 MIESIĘCY GWARANCJA FIRMY AMANN NA SZEW 12 MIESIĘCY
Powrót do listy
webmaster: NetShock.pl