Oferta  Skafandry mokre  Konfiguracja standardowa  ULTIMATE II damski

Powrót do Skafandry mokre Zaprojektuj ten skafander Pomoc

ULTIMATE II damski
Wybierz rozmiar:
(sprawdź swój rozmiar)
Materiał Neoprem
Rozmiary damskie 36, 38, 40, 42, 44,
•Opis

Skafander mokry: model Ultimate 2.

Komplet ubrania składa się z dwóch części, tj. overalla i kamizelki docieplającej. Do zestawu dołączony jest kaptur. Standardowa kolorystyka- trójkolorowa w overallu i kamizelce docieplającej.
Opis techniczny:

Overall - opis ogólny.

1.Materiał.
Overall w części zasadniczej jest wykonany z neoprenu o grubości 7 mm, do wewnątrz wyścielony frotą. Na wysokości szyi znajduje się stójka, która podnosi stopień dopasowania overalla do
ciała.
2.System zamków.
Overall posiada zamek z tyłu na plecach, zakończony dodatkową taśmą zamocowaną na suwaku w celu samodzielnego zamykania i otwierania overalla, od wewnątrz zamek jest zabezpieczony dwoma listwami neoprenowymi, zwiększającymi stopień szczelności zamka głównego. Dodatkowo, overall ma zamki krótkie w rękawach i nogawkach.
3.System doszczelnień.
W overallu w rękawach i nogawkach od strony wewnętrznej znajdują się manszety wykonane z
cienkiego neoprenu, które skutecznie ograniczają przepływy wody do wewnątrz overalla.
4.System wzmocnień.
Na nogawkach overalla umieszczono łaty kolanowe, które podwyższają ochronę miejsc bardziej narażonych na ewentualne uszkodzenia.

Kamizelka docieplająca - opis ogólny.

1.Materiał.
Kamizelka w zasadniczej części jest wykonana z neoprenu o grubości 7 mm, wyścielanego do wewnątrz frotą. W górnej części pleców i ramion oraz na wysokości pośladków zastosowano neopren o zwiększonej odporności na ścieranie.
2.System zamków.
Kamizelka posiada zamek umiejscowiony z przodu, gdzie od wewnątrz znajduje się dodatkowa jedna listwa neoprenowa.
3.Typ kamizelki.
Krótkie rękawki oraz stójka w części szyjnej, osobno kaptur, który jest dodatkowo wyposażony w system zaworów labiryntowych do odprowadzania nadmiaru powietrza.
Piktogramy

GWARANCJA NA UBIÓR 12 MIESIĘCY SZYCIE NA MIARĘ GWARANCJA NA MATERIAŁ TYPU CORDURA 36 MIESIĘCY GWARANCJA FIRMY AMANN NA SZEW 12 MIESIĘCY
Powrót do listy
webmaster: NetShock.pl